Oferta

Oferta

Rusza sprzedaż usług NOR-STA poprzez stronę Argevide

argefide

Z przyjemnością informujemy, że dnia 24 marca 2014 roku została uruchomiona strona internetowa spółki Argevide Sp. z o.o. dostępna pod adresem www.argevide.com. Wszystkich naszych Użytkowników, jak również nowo odwiedzające osoby zapraszamy na nowy portal.

Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj oficjalnie rozpoczęła swoją działalność strona internetowa spółki Argevide Sp. z o.o., której celem jest komercjalizacja usług NOR-STA. Na portalu znajduje się pełna oferta usług firmy Argevide Sp. z. o.o. Możliwość składania zamówień rozpocznie się 26 marca 2014 roku.

Podczas składania zamówienia będą mogli Państwo skonfigurować zamawiany pakiet usług oraz wskazać stosowane szablony. Usługi zostaną uruchomione nie później niż w ciągu 3 dni roboczych od złożenia zamówienia (nie wcześniej niż 1 kwietnia 2014 r.).

Po zamówieniu usług komercyjnych zagwarantowana będzie możliwość dalszego wykorzystania obecnych projektów i danych, co pozwoli na pełne zachowanie ciągłości pracy.

Wszystkie ceny oferowanych pakietów są zgodne z cenami opublikowanymi wcześniej na naszym portalu.

Oprócz pakietów usług NOR-STA w skład oferty wchodzą dwa typy licencji i zestaw szkoleń z zakresu stosowania NOR-STA.

Serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą Argevide Sp. z o.o. oraz mamy nadzieję, że spotka się ona z Państwa pozytywnym przyjęciem.

Liczymy również, że współpraca z projektem NOR-STA była dla Państwa satysfakcjonująca i przełoży się ona na dalszą współpracę z firmą Argevide Sp. z o.o.

Informacja o ofercie

Wszyscy użytkownicy, którzy skorzystają z naszej oferty i wykupią usługi NOR-STA do końca marca 2014 roku, będą mogli skorzystać z 50% rabatu.  
 
Oferta będzie dostępna wkrótce na stronie internetowej NOR-STA.

Oferta pracy

Poszukujemy osoby do przygotowania zestawienia podatku VAT naliczonego dla projektu w celu skorygowania podatku. Zestawienie jest przygotowywane za okres od 01.2010 do 09.2012. Oferty prosimy przesyłać na adres: biuro@nor-sta.eu do dnia 27.09.2013 do godz. 15:00.

Zawiadomienie o wyborze oferty

Informujemy, że w postępowaniu dotyczącym wykonania projektu szaty graficznej broszury dla projektu "Wspomaganie osiągania i oceny zgodności z normami i standardami (NOR-STA)" wybrano ofertę firmy WT Media. W postępowaniu wpłynęło dwanaście ofert.

Z powodu rezygnacji firmy WT Media z wykonania powyższej usługi Zamawiający zwrócił się o przygotowanie projektu do kolejnego Oferenta z najkorzystniejszą ofertą. Nowym Wykonawcą została firma Usługi Wydawnicze Tomasz Gronau.

 

Zapytanie ofertowe na wykonanie projektu szaty graficznej broszury

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do składania ofert na: Wykonanie projektu szaty graficznej broszury informacyjnej (skład, obróbka materiałów graficznych oraz przygotowanie do druku) dla projektu "Wspomaganie osiągania i oceny zgodności z normami i standardami (NOR-STA)" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka.

Zapytanie ofertowe na szatę graficzną broszury

 

Zapytanie ofertowe

Jesteśmy zainteresowani zakupem szaty graficznej platformy Drupal dla projektu

"Wspomaganie osiągania i oceny zgodności z NORmami i STAndardami (NOR-STA)".

Oferty prosimy wysłać na podany adres: biuro@nor-sta.eu do 18 lipca 2013.
 

Ogłoszenie dotyczące pozyskania partnera do współpracy w wykonaniu prac badawczych- rozwojowych

Projekt NOR-STA zaprasza do składania ofert na ogłoszenie dotyczące pozyskania partnera do współpracy w wykonaniu prac badawczych- rozwojowych. Szczegóły oferty znajdują się w ogłoszeniu. Ogłoszenie nowy standard.pdf

Zapytanie ofertowe catering na spotkanie KKP

Informacja o wyborze oferty na catering

Informujemy, że 14 czerwca 2012 r. w postępowaniu dotyczącym przygotowania obiadu na spotkanie dla projektu "Wspomaganie osiągania i oceny zgodności z normami i standardami (NOR-STA)" wybrano ofertę Restauracji VNS.

Pobierz plik z zapytaniem ofertowym

Oferta pracy

Poszukujemy studentów ostatnich lat studiów do testowania aplikacji internetowej.

Wymagania:

  • umiejętność szybkiego uczenia się aplikacji,
  • umiejętność raportowania błędów,
  • skrupulatność,
  • sumienność,
  • cierpliwość.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV na adres: biuro@nor-sta.eu lub zgłoszenie się do pokoju 631 lub 623 (Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, EA) do dnia 20-05-2012.

Oferta praktyk

Politechnika Gdańska – Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki poszukuje: Praktykanta w projekcie współfinansowanym z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 1.3.1, realizowanym w latach 2010 ‐ 2012.

Zobacz pełną treść ogłoszenia: ogloszenie_o_praktyki.pdf