Film szkoleniowy

Okno Moje Konto, czyli co mogę zmienić w ustawieniach użytkownika

 

Dzisiejszy filmik pokazuje w jaki sposób włączyć okno Moje Konto, do czego ono służy i co dzięki niemu możemy zmienić.

Warto z nim się zapoznać ponieważ, dzięki niej możemy zmienić np. język lub hasło do konta. Oprócz tego znajduje się tam przydatna funkcja Przywróć ustawienia domyślne, której zastosowanie możecie zobaczyć na filmiku.

Jeszcze raz zachęcamy wszystkich do zamieszczania swoich opinii w komentarzach.

Jak włączyć zakładkę Projekt?

 

Tak, jak zapowiadaliśmy dzisiaj publikujemy drugi filmik instruktażowy.

Dzisiejszy filmik pokazuje w jaki sposób można włączyć i wyłączyć zakładkę Projekt oraz inne zakładki. Mamy nadzieję, że będzie on dla Was pomocny. Już niedługo pojawią się kolejne animacje.

Jeszcze raz zachęcamy wszystkich do umieszczania na dole komentarzy, opinii oraz pomysłów na kolejne filmiki!

Masz problem? Obejrzyj filmik!

 

Zgodnie z obietnicą publikujemy pierwszy filmik instruktażowy prezentujący pewne funkcjonalności nowej wersji platformy NOR-STA.

Chcąc ułatwić Wam korzystanie z aplikacji, postanowiliśmy, że od dzisiaj systematycznie będziemy zamieszczać na stronie krótkie filmiki służące zapoznaniu się z nowymi opcjami oraz pokazujące jak wykonać niektóre działania. W związku z wejściem nowej wersji pierwsze animacje będą skupiały się na pewnych ogólnych funkcjach oraz elementach, które są zupełną nowością i nie występowały w poprzedniej edycji. W dalszej części chcielibyśmy, żeby filmiki poruszały konkretne problemy i pokazywały jak je rozwiązać. Bardzo liczymy tutaj na Wasze opinie i uwagi dotyczące powstałych filmików: jak Wam się podobają, czy są zrozumiałe i pomocne.

Pierwszy z filmików poświęcony jest pokazaniu nowej możliwości, jaką jest zmiana położenia panelu szczegółów. W starej wersji panel zawsze znajdował się na dole, obecnie w zależności od preferencji możemy zmienić jego usytuowanie. Drugi filmik, który zostanie opublikowany w poniedziałek będzie pokazywał w jaki sposób włączyć i wyłączyć zakładkę Projekt oraz inne zakładki. Zapraszamy do obejrzenia!

I na sam koniec: jeżeli nie wiecie jak coś zrobić, macie problem z jakimiś funkcjami, zastanawiacie się po co one są lub jak prawidłowo się ich używa, napiszcie (anonimowo) w komentarzu po tekstem, a my postaramy się rozwiązać Wasz problem.

 

Zobacz pozostałe filmiki:

Jak właczyć zakładkę projekt

Okno Moje Konto