Oferta NOR-STA 2014

31.01.2014 - 10:16

Zapraszamy wszystkich naszych użytkowników, jak również nowych odwiedzających portal NOR-STA do zapoznania się z przyszłą komercyjną ofertą NOR-STA oraz do dalszego korzystania z naszych usług.

Od 1 kwietnia 2014 r. usługi NOR-STA będą udostępniane na zasadach komercyjnych. Sprzedaż usług będzie realizowana przez spółkę spin-off, która jest obecnie tworzona przy Politechnice Gdańskiej. Politechnika Gdańska będzie nadal zarządzać infrastrukturą techniczną stosowaną do świadczenia usług, co zapewni wysoki poziom jakości usług oraz umożliwi zachowanie przez użytkowników ciągłości pracy z NOR-STA.

Zapoznaj się z Ofertą NOR-STA na rok 2014

Od kwietnia usługi NOR-STA będą dostępne w trzech pakietach START, OPTIMUM oraz BIZNES, skomponowanych tak, aby zaspokoić potrzeby zarówno małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw.

Każdy z oferowanych pakietów obejmuje: edycję argumentu zgodności, ocenianie z użyciem mechanizmu oceny dedykowanego dla danego standardu, graficzną reprezentację ocen, możliwość załączania dokumentów. Oprócz tego pakiety OPTIMUM i BIZNES umożliwiają zdefiniowanie liczby projektów i użytkowników, dzięki czemu można dopasować je do indywidualnych potrzeb, a wygodny kalkulator pozwala na sprawdzenie, jaki będzie koszt wybranych parametrów.

W ramach przyszłej działalności NOR-STA cyklicznie, w siedzibie Politechniki Gdańskiej, będą organizowane płatne, jednodniowe szkolenia z obsługi NOR-STA. Pierwsza edycja szkolenia zostanie przeprowadzona w kwietniu 2014 r. Więcej informacji na temat szkoleń podamy wkrótce.

Kiedy i jak zamawiać

Przyjmowanie zamówień poprzez internetowy portal sprzedażowy rozpocznie się w marcu 2014r. Podczas składania zamówienia będą mogli Państwo skonfigurować zamawiany pakiet usług oraz wskazać stosowane szablony.

Po zamówieniu usług komercyjnych zagwarantowana będzie możliwość dalszego wykorzystania obecnych projektów i danych, co pozwoli na pełne zachowanie ciągłości pracy.

Mamy nadzieję, że przedstawiona oferta spełni Państwa oczekiwania i pozwoli nam kontynuować współpracę na satysfakcjonujących Państwa warunkach.

W razie jakichkolwiek pytań uprzejmie prosimy o kontakt.