Powstała spółka Argevide Sp. z o.o. !

06.03.2014 - 15:29

argefide

Z przyjemnością informujemy, że dnia 6 marca 2014 roku oficjalnie została powołana spółka spin-off na Politechnice Gdańskiej o nazwie Argevide Sp. z o.o. Założycielami spółki są członkowie projektu NOR-STA oraz firma Excento Sp. z o.o., której jedynym udziałowcem jest Politechnika Gdańska. Celem Argevide jest komercjalizacja i sprzedaż usług NOR-STA.

Komercjalizacja usług NOR-STA od wielu miesięcy była w projekcie zadaniem priorytetowym, w którego realizację zostało zaangażowanych wiele osób. Dzięki ich pracy, determinacji, jak również niezliczonym godzinom spędzonym na konsultacjach i zebraniach udało się osiągnąć cel, jakim było założenie spółki. Chociaż zdajemy sobie sprawę, że jest to dopiero początek naszej drogi, mamy nadzieję, że za jakiś czas będziemy mogli pochwalić się prężnie działającą firmą zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

Dzisiejsze wydarzenie jest również ważne z perspektywy wszystkich projektów finansowanych z programu POIG, ponieważ pokazuje, że programy europejskie spełniają swoją rolę i rzeczywiście mogą być dużym wsparciem dla polskiego biznesu.

W drugiej połowie marca ujrzy światło dzienne strona internetowa spółki Argevide, za pośrednictwem której będzie można dokonywać zakupów usług NOR-STA. Mamy nadzieję, że zarówno nowa strona internetowa, przygotowana oferta, jak i cała działalność spółki Argevide spotka się z Państwa pozytywnym przyjęciem.

Brak odpowiedzi

Dodaj nową odpowiedź

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.