Złoto dla NOR-STA

12.03.2013 - 10:25

W czwartek (07.03) w Poznaniu odbyła się uroczysta Gala podsumowująca konkurs Złoty Medal MTP 2013 – Wybór Konsumentów 2012, którego laureatem w kategorii INNOWACJE-TECHNOLOGIE-MASZYNY był Projekt NOR-STA.

Gala

Konkurs "Złoty Medal – Wybór Konsumentów" jest nową formułą organizowaną w ramach Złotego Medalu Targów ITM. Po raz pierwszy głos oddano konsumentom oraz przedstawicielom branż, którzy z pośród wszystkich nagrodzonych eksponatów sami mogli wybrać najlepszy ich zdaniem produkt. Głosowanie odbywało się za pośrednictwem strony internetowej oraz interaktywnych ekranów dotykowych zlokalizowanych w specjalnie wyznaczonych miejscach zwanych Strefą Mistrzów.

MedalW pierwszej edycji konkursu udział wzięło 265 produktów, na które łącznie oddano 60 tysięcy głosów. Przyznano 32 wyróżnienia w kategoriach zgodnych z tematyką poszczególnych targów. Nagrody wręczono 7 marca w Poznaniu na Gali podsumowującej „Złoty Medal - Wybór Konsumentów”, zorganizowanej w ramach konferencji „Zbuduj przewagę konkurencyjną”.

Projekt NOR-STA otrzymał Złoty Medal targów ITM, który został odebrany przez kierownika projektu prof. dr hab. Janusza Górskiego. "Złoty Medal - Wybór Konsumentów" jest drugim medalem jaki został przyznany NOR-STA w ostatnim czasie. Pierwszym Złotym Medalem MTP nagrodzono projekt na zeszłorocznych targach ITM Poznań. W tym wypadku zwycięzców wybrało profesjonalne jury złożone z ekspertów z różnych dziedzin.

 

_ _ _ _ _

Brak odpowiedzi

Dodaj nową odpowiedź

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.