Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich

Z przyjemnością informujemy, że platforma usług NOR-STA została wyróżniona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich na tegorocznych Targach ITM Polska - Nauka dla Gospodarkimedal.

Tym prestiżowym wyróżnieniem co roku jest nagradzanych kilka najbardziej innowacyjnych i nowoczesnych produktów z pośród setek zgłoszonych eksponatów, biorących udział w tragach. Profesjonalne jury złożone z ekspertów z różnych dziedzin poddaje szczegółowej ocenie wszystkie nadesłane propozycje i wybiera te, które według nich odznaczają się jakością, pomysłowością oraz są wykonane w oparciu o najnowsze technologie.

Od ponad 30 lat istnienia konkursu Złoty Medal MTP jest swoistym wyznacznikiem doskonałości produktu i co za tym idzie - cenionym, zarówno przez firmy, jak i konsumentów, wyróżnieniem. Mamy nadzieję, że przyznana nagroda jest wiarygodną rekomendacją naszego serwisu i dzięki niej zaufa nam jeszcze więcej klientów.

Prezentację naszego produktu będzie można obejrzeć w czasie tegorocznych targów na ekskluzywnym stoisku umieszczonym w centrum ekspozycji targowej, na którym będą prezentowane wszystkie nagrodzone eksponaty.

Projekt NOR-STA zdoby również tytuł  Wybór Konsumentów 2012 Targów ITM.

Brak odpowiedzi

Dodaj nową odpowiedź

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.